Богослів’я у першокурсників з Едуардом Саблон Лейва

Сніг зійшов з львівських вулиць, сонце стало ближче до зеніту. А в УБТС чергова партія студентів вивчає богослов’я. Цього разу науки богопізнання навчались першокурсники «Жіночого служіння», «Християнської освіти» та «Музичного служіння». Едуард Саблон Лейва, магістр теології, випускник Ірпінської семінарії, у процесі навчання на докторській програмі в Бельгії. В однаковій мірі українець та кубинець. Частину життя прожив на Кубі. Зараз мешкає у Запоріжжі,  з дружиною Наталею виховують двох діточок.

Будні

У понеділок ректор семінарії Ярослав Пиж полетів у відрядження до США. У вівторок на спільному зібранні проповідував Рассел Вудбрідж, академічний декан УБТС. «Бог хоче виконувати свій план через нас, а ми часто намагаємось втілити свої плани через Бога. Страждання приносять хороші плоди, але мало хто свідомо обрав би страждати», – підсумував декан на підставі тексту Писання про Йосипа.

Чудові інструментальні концерти, прославлення і поклоніння мала уся семінарія кожного ранку, вечора, обідньої перерви і всякого часу завдяки тому, що на сесії – музиканти. Обдаровані студенти.

dsc_0066DSC_0139.JPGDSC_0062.JPGDSC_0064.JPGDSC_0077.JPGdsc_0082

Менторство

У Львові відчутно потепліло, то ж можна було спостерігати як під час обідніх перерв і у вільний час, студенти разом зі своїми менторами прогулюються в парк, чи на горнятко кави, на свіжому повітрі краще думається. По плану відбувалось і обговорення навчальних предметів, життя, служіння та спільні молитви по групах.

DSC_0034.JPG

Дозвілля

«Реберня під Арсеналом» цього тижня не мала зиску від наших студентів. Але успіхом користувався боулінг у «Victoria gardens». Бо й жіноча група і дитячі служителі один з вечорів проводили, ганяючи кулі по доріжці. Кажуть, що у грі проявляється натура людини, та й просто – це гарний час для спілкування, будування стосунків. Музиканти мали багато спільного поклоніння, музики, співанок хору.

Спільні святкування днів народжень, молитви, обміну досвідом та свіжими ідеями, похід на «Територію Disciple’s».

Нову традицію започаткували деякі групи студентів: обмінюватися подарунками після часу молитви один за одного у міжсесійний період.

Незабаром новий тиждень, нові люди, події,  благословення, випробування, нові перемоги… Чекаємо вас у стінах УБТС.DSC_0046.JPGDSC_0107.JPGDSC_0120.JPG

DSC_0005.JPG16938759_1077887562323074_8701557656573506014_n4e5s8el6iqaDSC_0179.JPG

Відгуки студентів:

«Мене вразило те, наскільки цей викладач розумний і мудрий. Він фахівець у своєму предметі. Сподобались методи викладання, те як ми готувались і робили презентації. Бо коли я самотужки досліджую якусь тему, заглиблюсь в неї, то це надовго осідає у моєму розумі і серці. Залишається тепер практикувати» – Людмила Михайленко, м. Коростень, факультет «Християнська освіта».

DSC_0146.JPG

«Я в захваті від нашого викладача. Він мудрий вчитель, богобоязливий, завжди допевнявся чи ми зрозуміли почуте, і в нього ідеально випрасувана  одежа. Він дещо перевернув моє сприйняття Бога і те, на чому я стою у своїй вірі. Взагалі він вчив нас мислити критично, нешаблонно. Я зрозуміла, що богослов’я це не предмет, який вивчив один раз  надовго, його треба вивчати і пізнавати упродовж всього життя» – Кулик Ліда, м. Трускавець, факультет «Жіноче служіння».DSC_0085.JPG

«Я почув багато слів і термінів уперше в житті. Це змушувало мій мозок працювати. Богослов’я і поклоніння дуже взаємопов’язані речі. Розібрався, що таке іманентність і  трансцендентність Бога. То був добрий тиждень з хорошим братом викладачем» – Анатолій Якубовський, м. Рівне, факультет «Музичне служіння».duld79txzi0

«Мені Дуже-дуже сподобалась остання сесія “Богослов’я”. А саме:

– наша група була вражена тим, наскільки освіченим виявився викладач. Дівчата казали, що таке було враження, ніби з нами  спілкується не молодий чоловік, а вже старенький професор, який має десятилітній дослідницький досвід. Яке б питання не задав – на усі відповідає. До того ж досить доступно, щоб кожен міг зрозуміти.

– сам предмет – цікавий, оскільки практичний. Мені подобається вкладати свій час в знання, які можна застосовувати. А не просто тішитись, що щось знаєш, читав, чув. Питання богонатхненності Писання, “неточностей”, які можуть збити з пантелику, питання походження зла, християнського канону ( чому і як ми віримо) і ще багато іншого.

-презентації з різних тем, які готував кожен студент, теж були яскравими і цікавими. Словом, Дуже продуктивна сесія!» – Софія Гузій, м. Львів, факультет «Жіноче служіння».dsc_0060

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s